ACTIVMINERAL CITRON 230 G

activminerall produkt

UNIKÁTNÍ SMĚS MINERÁLŮ A VITAMÍNŮ A INFORMACE O JEJICH KLINICKÝCH STUDIÍCH A ZKUŠENOSTECH PRO CELKOVOU VÝŽIVU A ODOLNOST ORGANISMU TAKÉ VHODNÝCH PRO PSYCHICKY A FYZICKY AKTIVNÍ LIDI.

Vitamíny jsou nezbytnou součástí výživy člověka. Přestože jejich denně potřebujeme přijmout pouze nepatrné množství, patří mezi nepostradatelné živiny. Pro jejich nepostradatelnost a současně pro dostačující malá množství nezbytné pro zachování zdravého metabolismu a fungování organismu se vitamíny řadí mezi tzv. "Esenciální" mikroživiny

B1 - Thiamin,

B2 - Riboflavin, 

B3 nikotinamid,

B5 - Kyselina pantotenová,

B6 - Pyridoxin, 

Vitamín B7 - Biotin, 

B9 - Kyselina listová, 

B12,

Vitamín C,

Vitamin D,

Vitamín E, 

Vápník,

Hořčík, 

Draslík, 

Sodík, 

Síran hořečnatý, 

Upozornění! Podle nařízení EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemohou být žádným doplňkem výživy přiřazovány jiné výživová a zdravotní tvrzení kromě povolených. Tyto informace hovoří o obecných účincích jednotlivých složek, o kterých se dočtete v encyklopediích a naučné literatuře.

Veškeré uvedené informace o výživových a zdravotních tvrzeních jsou souborem informací volně přístupných z domácích a zahraničních informačních zdrojů a nejsou důkazem o skutečném působení doplňků výživy případně jejich nutričních a léčivých účincích. Pokud chce spotřebitel přesné informace podložené odbornými a vědeckými studiemi je důležité seznámit se s nimi prostřednictvím všech dostupných odborných zdrojů.

 

Možné pozitivní ale i nežádoucí účinky doplňku výživy třeba před použitím vždy předem konzultovat se svým lékařem!

 

 

KOUPIT