ACTIVE EYE 60 KAPSLÍ

flaska_mockup_activ_eye_01

Co je Activ Eye?

Activ Eye je formulován z extraktu šafránu získaného z květu crocus známého vědecky jako Crocus sativus. Ačkoli šafrán je známý jako kulinářské koření, používané v pokrmech po celém světě po tisíce let, jeho terapeutické vlastnosti jsou méně známé.

V posledních letech podařilo izolovat extrakty s vysokým obsahem účinných látek. Náš nový doplněk stravy je formulován z vysoce kvalitního šafránové extraktu standardizovaného na 3% Crocini. Activ Eye je dostupný ve formě tobolek v doporučené dávce 1 kapslí denně.

Jaké výhody jsou spojeny s Activ Eye? Zjistíte, že Activ Eye má mnoho pozitiv - ale možná nejdůležitější je, že byl navržen speciálně pro zdraví očí. Každých 20 mg poskytuje 3% klíčové sloučeniny šafránu známé jako Crocini.

Crocini je nejdůležitější živinou v šafránu na podporu zdraví zraku. Jakmile je v žaludku, je šafrán přeměňován na crocetín, který vaše tělo rychle absorbuje ve střevech a dodává do cílových oblastí, jako je sítnice.

Pomáhá chránit buňky fotoreceptorů v sítnici před oxidačním stresem pomáhá podporovat průtok krve v sítnici a okolních oblastech

Pomáhá podporovat lepší dodávání kyslíku do očí.

Šafrán má kromě svých vlastností, které dávají chuť, neobvykle složité složení, přičemž dosud bylo objeveno více než 100 sloučenin, včetně aktivních principů, jako jsou karotenoidy. Známé pro jejich antioxidační potence, tyto sloučeniny jsou přírodní oranžové, žluté a červené pigmenty, odpovědné, že šafrán je oranžovo-červené barvy. Kromě těchto antioxidantů, šafrán se skládá také ze šafrán. Primárně zodpovědný za kořením, její charakteristický zápach, tato molekula se také používá jako aktivní princip v řadě terapeutických přípravků.

Již několik let se vědci stále více zajímají o potenciál šafránu na udržení vizuálního zdraví a prevenci očních onemocnění.
Zvláštní význam jsou dva karotenoidy nazývány Crocini a crocetin. Tyto molekuly mají antioxidační potence a anti-apoptotic účinek, a tak se nabízejí pro prevenci některých očních onemocnění.
Mohou tak pomoci podpořit antioxidační obranu sítnicových fotoreceptorů.
Chraňte sítnici před denním oxidačním poškozením způsobeným oxidací volnými radikály způsobeným vystavením vysokým hladinám světla a kouření.
Zvýšení průtoku krve do sítnice.

Může mít výhody pro AMD

S jeho vysokou antioxidační aktivitou, šafránový extrakt může také nabídnout ochranu proti věkem-související makulární degenerace nebo AMD, jedno z nejčastějších očních onemocnění.

Toto tiché, bezbolestné onemocnění je charakterizováno postupným zhoršením centrální části sítnice, která přestává správně fungovat. Je to hlavní příčina ztráty zraku, především mezi, přes-60R, potenciálně vede k úplné slepotě. AMD trpící člověk, stále obtížnější vykonává každodenní funkce, jako je čtení nebo řízení.

To je důvod, proč byly vyvinuty nové preventivní způsoby boje proti zhoršení sítnice. Jedním z takových produktů je náš doplněk stravy Activ Eye který bojuje proti oxidačnímu stresu a poškození volnými radikály odpovědnými za buněčné stárnutí

100% španělský šafrán (Crocus sativus L.). DNA certifikovaná.
• Standardizovaný na 3% krokíny pomocí HPLC.
• Vysoká stabilita.
• 100% vertikálně integrovaná.
Halal a Kosher cer Funkce

diferencovaná hodnota
• Nejrychlejší absorpce ve srovnání s jinými tradičními karotenoidy
• Karotenoid s vysokou rozpustností ve vodě.
• Nízká dávka: 20 mg / den.
• Vyrobeno ve Španělsku. Vlastní pole a těžební zařízení.
• Nejmodernější proprietární výrobní proces.

Pokračující vystavení modrému světlu v průběhu času může vést k poškození buněk sítnice. To může způsobit problémy se zrakem, jako je makulární degenerace související s věkem

bioaktivní sloučeniny
Activ Eye je složkou nové generace pro zdraví očí. Pomocí HPLC se standardizuje na 3% krokíny. Krokusy jsou hlavními karotenoidy šafránu, které jsou silnými antioxidanty a souvisí s prevencí makulární degenerace spojené s věkem

Nejrychlejší absorpce
Crocini přítomné v Activ Eye dosahují maximální koncentrace v krvi již po 1,5 hodině, což je rychleji než jiné tradiční karotenoidy používané pro zdraví očí, jako je lutein (7-8h) 8, zeaxantin (13-14h) 9 a 13- karoten (24 - 30 hodin)

Activ Eye a zdraví očí

Poruchy sítnice AII, bez ohledu na jejich etiologii, zahrnují aktivaci oxidačního stresu a apoptózových dráh3. • Různé studie naznačují, že suplementace šafránu, stejně jako při Activ Eye, zlepšuje vizuální funkci u účastníků s makulární degenerací spojenou s věkem, přičemž zachovává funkce fotoreceptorů sítnice a sítnice citlivost blikania2A.
Nejnovější klinické studie s doplněním šafránu navíc naznačují, že 20 mg / den šafránu po dobu 90 dní zlepšuje některé parametry makulárního elektroretinogramu, jako je práh amplitudy a modulace 5. Doplňkové studie s extraktem šafránu.

Upozornění! Podle nařízení EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemohou být žádným doplňkem výživy přiřazovány jiné výživová a zdravotní tvrzení kromě povolených. Tyto informace hovoří o obecných účincích jednotlivých složek, o kterých se dočtete v encyklopediích a naučné literatuře.
Všechny uvedené informace o výživových a zdravotních tvrzeních jsou souborem informací volně přístupných z domácích a zahraničních informačních zdrojů a nejsou důkazem o skutečném působení doplňků výživy případně jejich nutričních a léčivých účincích. Pokud chce spotřebitel přesné informace podložené odbornými a vědeckými studiemi je důležité seznámit se s nimi prostřednictvím všech dostupných odborných zdrojů. Možné pozitivní ale i nežádoucí účinky doplňku výživy třeba před použitím vždy předem konzultovat s lékařem!

 

KOUPIT