Akce: Doprava nad 800Kč zdarma!

ACTIV CALCIUM JUNIOR, ZELENÉ JABLKO

55
1 hodnocení

Unikátní přírodní multi-minerální komplex získávaný ze vzácné červené mořské řasy Lithothamnion, která roste v čisté vodě Atlantiku na severozápadním pobřeží Islandu. Červené řasy během svého životního cyklu absorbují neznečištěnou mořskou vodu bohatou na minerály, následně odumřou (zvápenatělých), klesají na dno oceánu a až potom se sklízejí. Oobsahuje bioaktivní vápník, hořčík a dalších 72 stopových prvků (např. Bór, molybden, kobalt, nikl, měď, fosfor, fluor, selen, jód, sodík, železo, síra, mangan, zinek atd), z nichž několik samostatně nemají význam, avšak v rámci multi-minerálního komplexu navzájem synergicky působí. Ve srovnání se zeleninou obsahují mořské řasy 10-20 násobně více minerálů a svým složením a obsahem se nejvíce přibližují složení minerálů obsažených v lidské krevní plazmě.


  • Skladem
37 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
 

Biologická využitelnost

Unikátní trojrozměrná struktura tvořena zvápenatělých buněčnými stěnami červené řasy zajišťuje mnohem vyšší biologickou aktivitu a dostupnost ve srovnání s jinými multi-minerálními zdroji. Je chemicky a fyzikálně odlišný od jiných minerálních forem. Kamenné vápenaté soli (uhličitany, citronany, resp. Oxidy ...) mají pouze krátkou dobu vstřebatelnosti a nízkou využitelnost (velké množství se vyloučí močí). Náš Vápník poskytuje pozvolnou, delší dobu vstřebatelnosti s vysokou využitelností.

Výhody

100% přírodní
rostlinného původu
10-20x vyšší obsah minerálů než zelenina
"Clean label" produkt
bez alergenů
neutrální chuť a vůně
odolný vůči vysokým teplotám
prokázané zdravotní přínosy na kosti, klouby, zuby a trávicí systém

Vitamin K2 MK-7

zásadně ovlivňuje metabolismus vápníku
přispívá k normálnímu proudění krve
pomáhá udržovat Vaše cévy zdravé
Forma MK-7 je jedna z nejkvalitnějších nakolik má dlouhou dobu využitelnosti v lidském těle
Vitamin K2 funguje nejlépe v kombinaci s vitaminem D. Vitamín D totiž také přispívá k lepšímu využití vápníku a k udržení jeho dostatečné hladiny v krvi. Kombinace vitaminu K a D tedy Vašemu tělu zajistí kvalitní rozdělení vápníku mezi kosti a krev.

Společně s vitamínem D

přispívá k udržení zdravých a silných kostí
podporuje imunitní systém
podporuje tvorbu a udržení správné funkce svalů

MCT OIL

Rychle vstřebatelný olej ve formě prášku.
Neukládá se jako tuk.
Zdroj energie.
Vhodný doplněk při redukčních dietách.
 
Upozornění! Podle nařízení EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemohou být žádným doplňkem výživy přiřazovány jiné výživová a zdravotní tvrzení kromě povolených. Tyto informace hovoří o obecných účincích jednotlivých složek, o kterých se dočtete v encyklopediích a naučné literatuře.
Všechny uvedené informace o výživových a zdravotních tvrzeních jsou souborem informací volně přístupných z domácích a zahraničních informačních zdrojů a nejsou důkazem o skutečném působení doplňků výživy případně jejich nutričních a léčivých účincích. Pokud chce spotřebitel přesné informace podložené odbornými a vědeckými studiemi je důležité seznámit se s nimi prostřednictvím všech dostupných odborných zdrojů. Možné pozitivní ale i nežádoucí účinky doplňku výživy třeba před použitím vždy předem konzultovat s lékařem!